Jaki jest termin doręczenia przesyłki od Sun Zapper Polska w zależności od wybranej opcji płatności i doręczenia?

Zamówienia są realizowane w przeciągu pierwszego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności. W przypadku wyboru opcji Przelewy24 (płatność natychmiastowa) wpłatę otrzymujemy niemalże od razu. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego (płatność elektroniczna) prosimy o przysłanie potwierdzenia w celu przyspieszenia realizacji zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie realizowane będzie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Oferujemy wybór trzech form wysyłki:

  • List polecony priorytetowy, Poczta Polska - 3 - 5 dni roboczych.
  • Szybka Paczka Envelo - D + 2 (D - dzień wysyłki plus jeden / dwa dni robocze w zależności od rozmiaru miejscowości)
  • Kurier Ekspres24 - przewidywany czas doręczenia to 24 godziny

Jaka jest cena przesyłki (waga / ilość / sposób dostawy) Zinc Sticków od Sun Zapper Polska?

Cena wysyłki różni się w zależności od zamówionej ilości oraz sposobu dostawy. Wszystkie wysyłki z naszego sklepu są przesyłkami rejestrowanymi, posiadają numer nadania. Ponieważ pojedynczy sztyft ze względu na swoją średnicę wpisuje się już w pocztowy gabaryt B, ceny kształtują się następująco:

  • 1 - 3 sztuk - Poczta Polska list polecony, priorytetowy - koszt 10 PLN
  • Szybka Paczka Envelo - koszt 12,30 PLN
  • Przesyłka kurierska Pocztex Ekspres24 - koszt 14 PLN.

Jaki jest termin przydatności kosmetyku Zinc Stick od Sun Zapper Polska?

Sztyft cynkowy Zinc Stick od Sun Zapper powinien być zużyty do 3 lat od otwarcia. Klasyczne, chemiczne kremy z filtrem tracą swój faktor już po 1 roku, Zinc Stick zachowuje swoje właściwości nawet do 5 lat.

Na ile wystarcza kosmetyk Zinc Stick?

Ze względu na swój skład i formułę Zinc Stick stosowany jest zazwyczaj do przeciwsłonecznej ochrony twarzy. Krem jest wydajny, w zależności od częstotliwości stosowania powinien wystarczyć do codziennej ochrony całej twarzy przed słońcem min. przez okres jednego miesiąca (30 dni sportów wodnych). Wydajność różni się także w zależności od temperatury kosmetyku - ciepły łatwiej się rozprowadza i pozostawia grubszą warstwę.

Czy wysyłamy kosmetyki Sun Zapper Polska za granicę?

Jeżeli przebywasz obecnie za granicą, i chciałbyś zamówić od nas sztyfty nie ma problemu - z przyjemnością wyślemy je do kraju,w którym jesteś. Skontaktuj się z nami przez biuro@sunzapper.pl, koszt wysyłki uzależniony jest od lokalizacji i rodzaju dostawy (paczka pocztowa / kurier).

Jaki jest skład kosmetyku Zinc Stick od Sun Zapper Polska?

Kosmetyk Zinc Stick produkowany jest w Australii. Posiada także certyfikat TGA (therapeutic goods administration) przyznawany po dokładnej analizie składu, odnawiany co roku. Poniżej bazowy skład (dla koloru białego), kolorowe odcienie posiadają odpowiednie pigmenty.

Paraffinum liquidum, zinc oxide, titanium dioxide, octyl methoxycinnamate, ozokerite, acetylated lanolin, cera microcristallina, isopropyl palmitate, diethylamino hydroxbenzoyl hexyl benzoate, butyrospermum parka (shea) butter, tocopheryl acetate.

Jaka jest procedura reklamacji w sklepie internetowym Sun Zapper Polska?

Jeżeli okazało się, że nasz kosmetyk posiada wady produkcyjne, lub nie spełnił Państwa oczekiwań, a problem nie wynika z niewłaściwego użytkowania, prosimy o złożenie reklamacji mailowo na adres: biuro@sunzapper.pl, lub korespondencyjnie na Sun Zapper Polska Aleksandra Haładus, ul. Komuny Paryskiej 82 41-219 Sosnowiec, z dokładnym opisem występującego problemu oraz szczegółowych informacji dot. zamówienia (numeru zamówienia, daty). Reklamacje rozpatrywane będą do 14 dni roboczych, odpowiedź zostanie przekazana drogą analogiczną do zastosowanej przez Klienta.

Czy mogę zamówić większą ilość Zinc Sticków? Sprzedaż hurtowa:

Jeżeli prowadzisz bazę surfingową, sklep sportowy, klub, aptekę, drogerię i chciałbyś dystrybuować nasz produkt skontaktuj się z nami na biuro@sunzapper.pl - na pewno znajdziemy pomysł na korzystną współpracę:)

Czy Sun Zapper Polska może zostać sponsorem organizowango przeze mnie wydarzenia? Sponsoring:

Sun Zapper Polska chętnie sponsoruje wydarzenia sportowe, jednak zwracamy uwagę na charakter eventu, do kogo jest skierowany itp. We wspieranych zawodach / testach / spotkaniach staramy się uczestniczyć osobiście lub zapraszając naszych ambasadorów, dlatego zachęcamy do wcześniejszego kontaktu przez biuro@sunzapper.pl