Czym jest Zinc Stick?

Zinc Stick jest preparatem przeciwsłonecznym z filtrem SPF 50+ zabezpieczającym skórę przed szkodliwymi promieniami UV. Ukryty jest w wygodnym i poręcznym sztyfcie, można korzystać z niego nawet w rękawiczkach. Nie klei się i nie spływa. Ponieważ jego formuła bazuje na naturalnym minerale - cynku, jest on bezpieczny dla skóry, dba o nią i może być stosowany nawet z osobami z wrażliwą bądź problematyczną cerą. Jest to kosmetyk wodoodporny, utrzymuje się min. 4 h - można spokojnie wyskoczyć na przedłużoną sesyjkę kite’a, a nasza skóra będzie bezpieczna:) Zdobył popularność dzięki niesamowitym kolorom i bardzo wysokiej skuteczności - jest ulubionym kremem z filtrem Australijskich surferów - testowany był w gorącym słońcu tego kontynentu. W końcu dostępny jest również w Polsce! Polecamy go do wszelkiego rodzaju sportów - wodnych (kitesurfing, windsurfing, wake), śnieżnych (narciarstwo, snowboard, skitouring),tenisa, rolek, ultimate frisbee, rowerów, golfa i wszystkich tych, podczas których chcecie móc bezpiecznie i kolorowo wyjść na słońce.

Bezpieczeństwo Zinc’a potwierdza rejestracja w TGA (Therapeutic Goods Administration). Co ważne, produkt nigdy nie był testowany na zwierzętach. Nie zawiera szkodliwych parabenów oraz silikonów.

Sun Zapper Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sun Zapper na terytorium naszego kraju. Jesteśmy częścią globalnej marki - Formuła super przeciwsłonecznego sztyftu cynkowego wywodzi się z Australii, tam też jest on dumnie produkowany już od 21 lat. Sprzedawany w 36 krajach w końcu dostępny w Polsce:) 

Naszą misją było dostarczenie na rodzimy rynek kremu z filtrem UV, który działa na zasadzie barierowej (neutralizuje szkodliwe promieniowanie UV nie w skórze, a na jej powierzchni), jest bezpieczny dla zdrowia (nie zawiera chemicznego składu, parabenów, silikonu, konserwantów, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych kompozycji zapachowych ani nanocząsteczek) i jest stworzony dla sportowców. 

Nasz team tworzą miłośnicy wszelkiego rodzaju aktywności (szczególnie wind&kite surfingu, narciarstwa, ultimate frisbee i tenisa), osoby wywodzące się z branży farmaceutycznej oraz pasjonaci zdrowego stylu życia. Wszyscy uwielbiamy Zinc Stick’a! 

ekspozycja

Wielu wspaniałych sportowców jest twarzami marki Sun Zapper - poznajcie naszych riderów!

Team

Obecnie sztyfty cynkowe możecie kupić przez nasz sklep internetowy oraz w coraz większej ilości sklepów sportowych na terenie Polski. Jeżeli prowadzisz sklep/obiekt sportowy/aptekę/drogerię i jesteś zainteresowany sprzedażą produktów Sun Zapper:

  • napisz do nas na biuro@sunzapper.pl,
  • lub zadzwoń: +48 513 099 293.